Lista kontrolna jak otworzyć wakacyjny Pop-Up Shop

Nie musisz być dużym sprzedawcą detalicznym, aby skorzystać z wakacyjnych zakupów i nie musisz mieć stałego sklepu, aby dotrzeć do klientów. Wakacyjny pop-up shop może być doskonałym impulsem do zwiększenia przychodów małej firmy, pod warunkiem, że zrobisz to dobrze.

Istnieje kilka prawnych pułapek, przez które musisz przeskoczyć, przygotowując swój wakacyjny sklep pop-up, a my mamy je wszystkie w poręcznej liście kontrolnej dla Ciebie. Trzy (lub tak) prawne L’s z pop-up shop:

Licencja — W zależności od tego, gdzie prowadzisz działalność, możesz potrzebować licencji biznesowej w celu prowadzenia pop-up. Różne stany, hrabstwa i miasta mają różne wymagania dotyczące licencji, a licencja, której potrzebujesz może również zależeć od tego, gdzie pop-up jest zlokalizowany (np. czy sklep jest na terenie publicznym lub prywatnym). I w zależności od tego, co sprzedajesz, możesz potrzebować konkretnego pozwolenia, jak również. Small Business Association jest dobrym źródłem informacji o państwowych licencjach i zezwoleniach biznesowych.
Lease — Czy działasz pop-up wewnątrz, lub w czyjejś przestrzeni handlowej? To może być dobry pomysł, aby mieć dzierżawę lub podnajem w miejscu dla pop-up sklepu. Negocjowanie dzierżawy może być trudne, więc upewnij się, że robisz swoje badania, wiesz, co trzeba z dzierżawy i co jest objęte, i rozważyć posiadanie prawnika przeglądu dzierżawy przed podpisaniem go.
Praca – Możesz potrzebować dodatkowego zestawu rąk (lub dwóch czy trzech), aby pomóc Ci w świątecznym pośpiechu. Ale zatrudnianie pracowników, nawet tymczasowych, może stwarzać pewne problemy prawne. Upewnij się, że postępujesz zgodnie z lokalnymi, stanowymi i federalnymi przepisami prawa pracy, jeśli zatrudniasz pracowników na wakacje. Bądź szczególnie ostrożny, jeśli rozważasz zatrudnianie niezależnych wykonawców. Podczas gdy wykonawcy mogą pozwolić Ci być bardziej elastyczne z płac i godzin, i może zaoszczędzić trochę pieniędzy, IRS został rozprawiając się z oznaczeniem wykonawcy, ponieważ wielu pracodawców używa go do ominięcia prawa pracy.

Potrzebujesz adwokata biznesowego?

Możesz skorzystać z naszej listy kontrolnej, aby rozpocząć działalność pop-up, lub możesz udać się bezpośrednio do doświadczonego prawnika biznesowego, który pomoże Ci ze wszystkim, co znajduje się na Twojej wakacyjnej liście kontrolnej.

Śledź FindLaw for Consumers na Google+.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *